Kontakt z nami

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B

30-706, Kraków, małopolskie

E-mail:biuro@solar.sklep.pl

Tel:+12 654 26 26

Godziny:08:00 - 18:00

Dni Pracy:Pon - Sob

+12 654 26 26 +48 504 516 400 biuro@solar.sklep.pl

Plisy do okien dachowych

Okna dachowe to powszechnie spotykane rozwiązanie stosowane w domach jednorodzinnych. Zapewniają one dostęp do światła słonecznego oraz świeżego powietrza, pomimo swojego pochylonego położenia. Niestety wiąże się to z problemem ze znalezieniem właściwych osłon okiennych, ponieważ powinny one przylegać do przestrzeni przyszybowej. Doskonałym rozwiązaniem są specjalne plisy do okien dachowych, które znajdują się właśnie w naszej ofercie.

 

Tego rodzaju żaluzje okienne pasują do okien najpopularniejszych producentów – Fakro, Velux, a także Roto. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego mechanizmu góra-dół, użytkownik może wygodnie regulować stopień dostępu światła do wnętrza. Jest to w szczególności istotne przy oknach dachowych, ponieważ położenie słońca znacząco wpływa na komfort osoby przebywającej w pomieszczeniu.


Udostępniamy żaluzje plisowane do okien dachowych w bogatej gamie kolorystycznej oraz w wielu wariantach wzorniczych oraz materiałowych. Pozwala to znacznie lepiej dopasować produkt do aranżacji wnętrza.

plisy do okien dachowych