Kontakt z nami

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B

30-706, Kraków, małopolskie

E-mail:biuro@solar.sklep.pl

Tel:+12 654 26 26

Godziny:08:00 - 18:00

Dni Pracy:Pon - Sob

+12 654 26 26 +48 504 516 400 biuro@solar.sklep.pl

Rolety do okien dachowych

Rolety do okien dachowych są idealnym rozwiązaniem do każdego rodzaju okna dachowego. Dostępne w szerokim wachlarzu kolorów.

Płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu oraz możliwość sterowania nimi na różnych wysokościach czyni z nich bardzo funkcjonalny i ozdobny dodatek twojego poddasza. Ponad 300 kolorów i wzorów do wyboru przy pomiarze w Twoim domu.


rolety-do-okien-dachowych

Rolety FAKRO stanowią bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku.

Wykonane są z eleganckiego, dekoracyjnego materiału, który nie przepuszcza światła. Posiadają boczne prowadnice, które umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz pozwalają na zaciemnienie wnętrza.

roleta do okna dachowego

rolety do okien dachowych fakro

markiza_velux_mhl

Rolety zewnętrzne ( Markizy ) VELUX to całkowita ochrona na wszystkie pory roku: umożliwiają kompleksową kontrolę klimatu we wnętrzu, ochronę cieplną w lecie. Pozwalają na niemal całkowite zaciemnienie w dowolnym momencie dnia oraz ograniczają hałas padającego deszczu i gradu, tworząc atmosferę przyjazną do wypoczynku i snu. Konstrukcja wielokrotnie nagradzana, wykonana z wytrzymałego aluminium i PCV, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.