Kontakt z nami

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B

30-706, Kraków, małopolskie

E-mail:biuro@solar.sklep.pl

Tel:+12 654 26 26

Godziny:08:00 - 18:00

Dni Pracy:Pon - Sob

+12 654 26 26 +48 504 516 400 biuro@solar.sklep.pl

Rolety wewnętrzne

Nowoczesne osłony okienne powinny być nie tylko praktyczne, ale także wyróżniać się ciekawym designem. Dostępne w naszej ofercie rolety wewnętrzne spełniają te warunki – powstały z materiałów najwyższej jakości, są łatwe w montażu, wyróżniają się ze względu na wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne.

W naszej ofercie można znajdą Państwo rolety wewnętrzne w wyjątkowych modelach: w kasecie, wolnowiszące, rzymskie, wielkogabarytowe, dzień-noc oraz nadające się do montażu przy oknach dachowych. Każdy z wymienionych typów stanowi doskonały sposób na samodzielną regulację nasłonecznienia w mieszkaniu, biurze lub gabinecie.

Produkowane przez na rolety wewnętrzne cieszą się sporą popularnością wśród Klientów poszukujących uniwersalnych i gustownych osłon okiennych. Szczególnie warty polecenia jest model dzień-noc, pozwalający na regulację nasłonecznienia dzięki specjalnie tkanemu materiałowi. Za najbardziej uniwersalne rozwiązanie uznać należy kasety. Użyta tkanina doskonale zaciemnia pomieszczenie, tworząc przyjemną atmosferę. Świetnie komponuje się z wystrojem wnętrza dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktów, które przypadną Państwu do gustu.

 

Oferujemy rolety: