Kontakt z nami

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B

30-706, Kraków, małopolskie

E-mail:biuro@solar.sklep.pl

Tel:+12 654 26 26

Godziny:08:00 - 18:00

Dni Pracy:Pon - Sob

+12 654 26 26 +48 504 516 400 biuro@solar.sklep.pl

Rolety

Jedną z chętniej wybieranych osłon przed słońcem są rolety. Odpowiednio dobrane zapewnią skuteczną regulację światła w domu, mieszkaniu lub firmowym gabinecie. Dzielą się one przede wszystkim na te przeznaczone do wnętrz oraz te, które montowane są na zewnątrz budynków.

Wiele możliwości

Modele wewnętrzne dzielą się na wiele rodzajów. Najczęściej wybierane są te w kasecie. Na duże wnęki okienne polecane są modele wielkogabarytowe, możliwe jest także dobranie produktów odpowiednich na okna dachowe, które idealnie sprawdzają się na poddaszach. Proponowane przez nas modele zazwyczaj montowane są na kasecie, dzięki czemu pasują do okien każdego typu – uniwersalność to jedna z najważniejszych zalet naszych produktów.

Zawsze dopasowane

Rolety to uniwersalna dekoracja, która wpasuje się w różnorodne style. Doskonale sprawdzą się więc zarówno w rustykalnym wnętrzu, jak i w aranżacji, której właściciele postanowili nadać posmak nowoczesności. Są więc rozwiązaniem dla każdego, bez względu na indywidualny gust czy upodobania. Dodatkowo mogą być zamontowane praktycznie w każdym pomieszczeniu – sypialni, salonie, gabinecie albo w pokoju dziecięcym. W łazience zapewnią one też niezbędną domownikom prywatność.

Nie tylko do pomieszczeń

Rolety sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach. Naszym klientom proponujemy modele zewnętrzne, które mogą znacząco wpłynąć na ogólny wygląd budynku. Oprócz tego są mocne i zabezpieczają okna przed próbą włamania, a także izolują ciepło.

Zapraszamy do skorzystania z porad naszego krakowskiego zespołu, przejrzenia wzorników i wybrania produktów, które najlepiej będą pasować do Państwa domu. Wszystkie rolety wykonujemy na zamówienie, dopasowując ich wymiar do wielkości okna.

 

Oferujemy rolety: