Kontakt z nami

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B

30-706, Kraków, małopolskie

E-mail:biuro@solar.sklep.pl

Tel:+12 654 26 26

Godziny:08:00 - 18:00

Dni Pracy:Pon - Sob

+12 654 26 26 +48 504 516 400 biuro@solar.sklep.pl

Żaluzje poziome aluminiowe

To najstarsza i najbardziej rozpowszechniona forma osłon przeciwsłonecznych. Żaluzje poziome stanowią dziś typowy element uzupełniający okno. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych, np. łazience. Żaluzje idealnie pasują do okien PCV , aluminiowych i drewnianych, mogą być montowane na ramie lub między szyby. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni np. całej wnęki okiennej. Dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Służą do częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, a także chronią je przed przegrzaniem, pozwalają na większy komfort pracy przy komputerze czy oglądania telewizji w słoneczne dni.

Żaluzje aluminiowe to tradycyjny znany od lat sposób na estetyczne zasłonięcie okna w niskiej cenie. Bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Nadają się do stosowania także, jako osłony otworów i witryn sklepowych. Nasze żaluzje przystosowane są zarówno do sterowania ręcznego, jak i elektrycznego (automatyczne).

Żaluzje typu Venus

Venus to żaluzje nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Zintegrowany mechanizm pozwala na obracanie lamelki i jej podnoszenie jednym mechanizmem łańcuszkowym. Trwałe w eksploatacji, stosowane w oknach PCV, aluminium i drewnianych, z niewidocznym systemem mocowania.

 żaluzje poziome aluminiowe

Zamów