Kontakt z nami

Solar Rolety

ul. Klimeckiego 14/B

30-706, Kraków, małopolskie

E-mail:biuro@solar.sklep.pl

Tel:+12 654 26 26

Godziny:08:00 - 18:00

Dni Pracy:Pon - Sob

+12 654 26 26 +48 504 516 400 biuro@solar.sklep.pl

Żaluzje

Regulujące dopływ światła z zewnątrz żaluzje to również doskonała dekoracja pomieszczenia, dlatego warto zadbać, by jak najlepiej wpasowywały się w całość wystroju. Odcinając dopływ promieni słonecznych, chronią także pomieszczenia przed nagrzewaniem się, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury.

Ciepłe drewno

Jednym z najpopularniejszych wyborów są żaluzje drewniane, które dodadzą pomieszczeniu posmaku naturalności i elegancji. Dwie szerokości lameli sprawiają, że można je dopasować do wielu wnęk okiennych. Dodatkowo są dobrym izolatorem ciepła – dzięki nim zimą można utrzymać wyższą temperaturę w mieszkaniu.

Uniwersalne aluminium

Aluminiowe są natomiast najstarszą znaną wersją produktu. Ze względu na szeroką gamę kolorystyczną, w jakiej są dostępne oraz zróżnicowane wymiary pasować będą właściwie do każdego okna, co sprawia, że są jednymi z najczęściej wybieranych produktów.

Wygodne plisy

Plisy z kolei oznaczają swobodny dostęp do w przestrzeni przyszybowej i nie ograniczają dostępu do okna. Przy zakupie można wybierać pośród wielu różnych kolorów i pasują one na każdą wnękę okienną. Ich największą zaletą jest dowolny sposób regulacji – z góry na dół i z dołu do góry. Można je także zamieścić w każdym wybranym miejscu okna, na przykład w połowie szyby. Plisy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości założenia innych osłon.

To tylko niektóre z dostępnych opcji żaluzji. Nasz krakowski zespół chętnie pomoże w wybraniu odpowiednich żaluzji i dostarczy do domu klienta wzorniki artykułów. Oferujemy kompleksową usługę, od wyboru aż do montażu zakupionych produktów. Wykonujemy je na zamówienie tak, aby pasowały do wymiarów konkretnego okna.

 

Oferujemy żaluzje: